Sırtımda Ceketim Yüreğimde Ünye Olacak

3069

MHP Ordu 2. Sıra Milletvekili Adayı Fazlı Yüksel, “Uzun yıllardır edindiğimiz siyasi tecrübelerimizi, birikimlerimizi artık Ünye ve Ünyeliler için kullanmak istiyoruz” dedi.

24 Haziran Genel Seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına okul ziyaretleriyle devam eden Ordu Milletvekili Adayı Fazlı Yüksel, eğitim camiasına seslenerek, “Beni Ankara’ya sizler göndereceksiniz, sizlerin orada sesi ben olacağım” dedi.

İlçede yıllardır Milliyetçi Hareket Partisi’nin siyasi atmosferinin içerisinde olduğunu söyleyen Fazlı Yüksel, “Ben Ünye’de doğup büyümüş bir insanım. Ünyemizi ilçemizi halkımızı çok iyi tanıyoruz. Tecrübelerimizi, birikimlerimizi MHP milletvekilliği adaylığı vasıtasıyla Ünye ve Ünyeliler için kullanmak istiyoruz. Ünye’ye hizmet etmek için, Ünye’ye seviye atlatıp, daha güzel, daha yenilikçi, geleceğe dönük güzel projelerle Ünyemizi Ankara’da temsil etmek için sizlerin desteğinizi istiyoruz. Bir öğretmen olarak eğitim alanında başarmanın tecrübesini kazandık, sizlerin destekleriyle de siyasette başarmanın tecrübesini yaşayacağız” dedi.

Sırtımda Ceketim Yüreğimde Ünye Olacak

Yıllardır eğitim içerisinde olduğunu söyleyen Fazlı Yüksel, “Ben bugün emekliliğimin tadını çıkarıyorum. Ancak siyasi hareketin içerisinde olduğum için yıllardır birikmiş tecrübemi sizlerin sayesinde meclise taşımak istiyorum. Vekil olduktan sonra kendim için çalışıp Ünye’yi unutacağımı kimse düşünmesin. Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkânıdır. Ben siyaseten kazansam bile Ünye’ye döndüğümde bir yüzüm olsun istiyorum. Hizmetse hizmeti sizlere kazandırmak, emekse emeğimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün Ankara’ya gidersem, sırtımda ceketim, yüreğimde ise Ünye olacak” dedi.

Ziyaret kapsamında eğitim camiasına gezilerini sürdüren Milletvekili Adayı Fazlı Yüksel’e ilgi oldukça yoğundu.