Ünye’de Gece Emre ile Aydın’landı

398

Ünye’de konser veren Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Emre Aydın binlerce sevenlerine unutulmaz bir konser yaşattı. 20. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamında Ünye Belediyesi ve Ünye Kaymakamlığı’nın işbirliğinde düzenlenen 3 gün sürecek festivalin birinci günüde sanatçı Emre Aydın sahne aldı.

Konser öncesi konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı,” Bu gün sizlerle beraber ilçemizde 20. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali’nin ilk gününü coşkusunu hep beraber yaşayacağız. Kültür ve Turizm şehri olan ilçemizde her türlü sosyal etkinliklerin yapılması için çalışıyoruz. Dolu dolu bir üç gün sürecek festivalimizde hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Cumhuriyet Meydanında binlerce sevenlerine konuşan Emre Aydın,” Ben bu şehre gelerek öncelikle sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum. Ünye’ye ilk defa geldim. Tabi yıllardır sahnede olduğumun birikimlerini sizlerle paylaşacak ve sevenlerimizle beraber unutulmaz bir gece yaşayacağız “şeklinde konuştu.

Yaşlısı Genci Meydanlara İndi

Konser alanında sanatçı Emre Aydın’ın söylediği şarkılara yaşlısı genci eşlik ederken, bazı vatandaşlar ise oturarak saatler boyu sanatçıyı dinledi. Gençlerin yoğun olduğu konserde miniklerde konseri oturarak izledi.

Düzenlenen konserin ardından Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ak Parti Ordu İl Başkanı sanatçı Emre Aydın’a plaket ve çiçek verdi. Konsere ayrıca Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, Ünye Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek katıldı.