Enginyurt’un Kızı Miraynaz, Çağrı Can Pak İle Nişanlandı

445

21 Dönem İstanbul Milletvekili merhum Mehmet Pak’ın oğlu Çağrı Can Pak ile MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un kızı Miraynaz’ın hem isteme, hem de nişan merasimi yapıldı. Baba Cemal Enginyurt’tan kızı Miraynaz’ı, MHP Lideri Devlet Bahçeli istedi ve ardından genç çiftin nişan yüzüklerini taktı.

Nişan törenine, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, MHP Ordu İlçe Başkanları, MHP Genel Başkan Yardımları ve birçok siyasetçi katıldı.

Duygularını anlatan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi canım kızım, Miraynaz’ımı, 21. Dönem İstanbul Vekilimiz merhum Mehmet PAK’ın oğlu, grup danışmanı Çağrı Can PAK evladımıza isteyerek nişan yüzüklerini taktı. Rabbim tamamına erdirsin inşallah. Evlatlarıma bir ömür mutluluklar dilerim.
Bu mutlu ve özel günümde bizleri yalnız bırakmayan, başta Sayın Genel Başkanım Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendiye ve dostlarıma teşekkür eder şükranlarımı sunarım.” dedi.