Ak Parti Fatsa İlçe Tekilatında Yeni Dönem Başlıyor

237

Partiler ülkeye hizmet yarışında birer araçtır. Biz de AK Parti Fatsa İlçe Teşkilatı olarak bu bilinçle, şehrimize daha iyi hizmet sunabilmek adına kendimizi yenileyerek, yeni bir ekip ve yeni bir heyecanla yolumuza devam ediyoruz.

Geçmişten başlayarak, partimizin bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan, bizi Fatsa’da hep zirvede tutan eski yönetimlere, üyelerimize ve başkanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bu değişim ile birlikte, yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızın kendi alanlarında liyakat sahibi, kentimizin problemlerine duyarlı, insani ve vicdani duruşları ile Fatsa’ya ve partimize ivme kazandıracağına dair inancımız tamdır.

Bundan sonra yapacak olduğumuz çalışmalarda temel amacımız, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra teşkilatımız, milletvekillerimiz ve belediyemiz arasında kurulmuş olan eşgüdüm, uyum ve koordinasyonu tabana yayarak; mülki amirlerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, tüm siyasi partilerimiz ve halkımızla birlikte istişare kültürü çerçevesinde hizmetlerimize devam etmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 vizyonu için omuz omuza çalıştığımız, hep yanımızda olduğunu bildiğimiz ve yeni yönetimimize onay vererek bizlere bu görevi layık görmüş olan başta liderimiz,

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a,

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Sayın Erkan KANDEMİR’e,

AK Parti Rize Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Sayın Muhammed AVCI’ya,

AK Parti Ordu İl Başkanı Sayın Halit TOMAKİN’e,

AK Parti Ordu Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Sayın Şenel YEDİYILDIZ’a,

AK Parti Ordu Milletvekili Sayın Ergün TAŞCI’ya,

AK Parti Ordu Milletvekili Sayın Metin GÜNDOĞDU’ya, şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına en kalbi duygularımla teşekkür ederim.

Bizlere duyulan güveni ve Fatsalıların AK Partiye olan teveccühünü boşa çıkarmamak adına sorumluluğumuzun bir kat daha arttığının farkındayız. Çıktığımız bu hizmet yolunda, çocuklarımızdan emanet almış olduğumuz memleketimizi ekonomik, sosyal ve kültürel olarak bir adım daha ileriye götürmenin gayretinde olacağız.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Hayırlı olsun.

İsa YÜKSEL

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı