Yıldırım,” Ünye 1957 Spor’a Sahip Çıkmak Boynumuzun Borcudur”

359

Ünye 1957 Spor’a esnaflardan da destek geliyor. Son olarak Turkuaz Zücaciye Sahibi İlhan Yıldırım takıma destek olunması gerektiğini ifade ederken,” Bu takımda bizimde elimizi taşın altına atmamız gerekiyorsa bizlerde o taşın altına elimizi koyarız. Takım Ünye’nin takımı ve herkesin bu takıma sahip çıkması gerekir” dedi. Kulüp Başkanı Hamza Alp ve yönetim kurulu üyeleri esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak iş adamı İlhan Yıldırım’ı ziyaret eden yönetim kulübe desteklerin gün geçtikçe arttığını söyledi.

Yıldırım,”Bu Takıma Sahip Çıkmak Boynumuzun Borcudur”

Ziyaretten oldukça memnun olduğunu söyleyen esnaf İlhan Yıldırım,” Biz sonuçta Ünyeliyiz ve Ünyespor’la birlikte doğduk, Ünyespor’la öleceğiz. Ünyespor bizim marka değerimiz. Bizim Ünye olarak bu takımdan başka bir marka değerimiz yok. Destek olayına geldiğimizde karınca kararınca herkes Ünye 1957 Spor’a destek olmak zorunda. Elini bu taşın altına koyan Hamza Alp ve yönetimine bizler destek olmak zorundayız. Bu görüntüde ve lafta olmasın. Bu ilçenin bir sorunu olmaktadır ve küçükten en büyüğümüz olan siyasilere kadar herkesin destek vermesi gerekiyor. Ünye 1957 Spor bizim ve bizlerden sonra yaşayacak olanda tek futbol takımımızdır. Tabi burada biz iyi örnek olmak zorundayız. Bizlerde ve dışarıdaki esnaf arkadaşlarımızda gücü kadar bir yardımda bulunmak zorunda. Bu takıma sahip çıkmak hepimizin boynunun borcudur ” dedi.

Başkan Alp,”Bazı Esnaflar Bizi Görüntü Yapmak İçin Kullanıyor”

Destekleri için İş Adamı İlhan Yıldırım’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Hamza Alp ise,” Öncelikle İlhan kardeşimize teşekkür ediyoruz. Buraya ilk ayak bastığımızda Ünye 1957 Spor’a kapımız her zaman açık demiştir. Dediği gibi irili ufaklı bazı gittiğimiz yerlerde fotoğraf çekiliyor ama sadece desteğin fotoğraflarda kaldığı yerleri de biliyoruz. Ben şunu ifade etmek istiyorum. Gönlü zengin esnaflarımızın yanına her zaman gittiğimizde karınca kararınca onlar bir şeyler veriyor. Ama bazılarda sadece görüntü yapmak için bizleri kullanıyor. Her zaman ufak esnaf varsa Ünyespor daima vardır. Çünkü ufak esnaf burada kazarak burada yiyor” diye konuştu.