Şekerbank’tan Esnaf Ve Sanatkarlara Müjde

Ünye Şekerbankası ile Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası  arasında odanın erkek üyelerine  %0,99 , kadın üyelere ise %0,95 faiz oranında kredi protokolü imzalanmadı.

Şekerbankası’nın çiftçilere tanıdığı ayrıcalıkların yanı sıra Oda Başkanlıklarınada ayrıcalıklı kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Son olarak ile Şekerbankası Ünye Şubesi, Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası arasında imzaladığı protokol sözleşmesi ile erkek esnaflara %0,99 , kadın esnaflara %0,95 kredi imkanı sunacak.

İmzalanan protokol öncesi konuşan Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özkan,”  Bankadan, odamıza kayıtlı esnaf ve sanatkârımız yapılan kampanya neticesinde %0.99 faiz oranıyla 12, 24 ve 36 ay süreyle kredi kullanabilir. 5 bin liradan 50 bin liraya kadar esnaf ve sanatkârımızın durumuna göre değerlendirilerek banka kredi kullandırabiliyor.Bunun yanı sıra bankanın kadın esnaf ve sanatkârımıza dört puan düşüşlü%0,95 faiz oranıyla kredi kullandırmaktadır. Tüm esnaf ve sanatkârımıza duyurmuş olalım” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından Başkan Ali Özkan ve Şekerbankası Ünye Şube Müdürü Turgay Aslantürk protokol sözleşmesini imzaladı.