Artık Çiftler Moda’ya Uyacak

Ünye’de yıllara birikmiş iki dostun tecrübesi yeni açtıkları iş yerinde taçlandı. Murat İnce ve Ali Osman Özdemir olan iki arkadaşın birlikte kurdukları “Moda Gümüş” görkemli bir açılışla müşterilerine merhaba dedi.

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 5/D” de hizmet vermeye başlayan “Moda Gümüş” Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Kuyumcular Birliği Başkanı Nuri Kumaş, Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir ve vatandaşların katılımıyla açılışı gerçekleşti.

Açılış öncesi konuşan Ünye Kuyumcular Birliği Başkanı Nuri Kumaş,” Öncelikle çok değerli iki dostumun bir çatı altında buluşmasından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Burada takı ve gümüş konusunda çiftlerimizin birbirlerine mutluluk katacağı ve özel anlarında hediyeleşecekleri bir iş yerine Ünye’miz kavuşmuştur. Bu iş yeri hem gümüş takı tamir konusunda müşterilerine yardımcı olacak, hem de hediyeleşecek çiftlerimiz için tercih edilecektir” dedi.

Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ise,” Ünye gibi değerli bir şehrin bu ekonomi ortamında her ay farklı açılışları olması bizleri de sevindiriyor. İki arkadaşın aynı çatı altında Ünye gibi bir şehre hizmet etmesi ve özellikle çiftlerimize sağlayacakları hizmet noktasında yardımcı olmaları, gerek arz talebini karşılayacak ve gerekse çiftlerimizin mutluluğuna ortak olacaktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından “Moda Gümüş” ün dualarla açılışı gerçekleşti.