GündemKabataşOrdu Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehirden Kabataş’a Estetik Dokunuş

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Kabataş ilçe merkezinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmalarıyla Kabataş’ın çehresi değişti. Cadde ve sokakların ışıl ışıl olduğu ilçede vatandaşlar yapılan çalışmalarla büyük sevinç yaşadı.

 

Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yürüttüğü yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Tarımdan ekonomiye, ulaşımdan alt yapıya örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, kent estetiğine de büyük önem veriyor.

 

Bu kapsamda birçok ilçede olduğu gibi Kabataş ilçesinde çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donattı. Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla tek konsollu dekoratif aydınlatmalardan oluşan 64 direğin kurulumu yapılarak hizmete açıldı.

 

Kabataş Belediye Başkanı Yılmaz: “Aydınlatma Çalışması Kabataş’a Çok Yakıştı”

 

Kabataş ilçesinde hayata geçirilen ışıklandırma çalışmalarını değerlendiren Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Büyükşehrin çalışması ile ilçenin çok daha güzel olduğunu söyledi. Kabataş’a verdiği önem için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ileten Başkan Yılmaz, “Kabataş Fatsa caddemiz çok güzeldi ancak şuan bir başka güzel oldu. Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan aydınlatma çalışması ilçemize çok yakıştı. Işıklandırmanın yanı sıra alt ve üst yapıda Büyükşehrimizin yoğun destekleri ile çok önemli çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız her şey vatandaşımızın mutlu olması için. Bu çalışmaların da yapılmasında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Daire Başkanı Gündoğar: “Kabataş Şehircilik Anlamında Bir Sınıf Atladı”

 

Kabataş ilçesinde yapılan ışıklandırma çalışmalarının şehircilik anlamında ilçeye sınıf atlattığını aktaran Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı İzzet Gündoğar ise, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler Bakanımızın talimatları ile Ordu genelinde yaptığımız şehir aydınlatmaları kapsamında Kabataş ilçemizdeki çalışmaları da tamamlayarak hizmete sunduk. Kabataş’ın cadde ve sokakları artık ışıl ışıl oldu. Kabataş’ın şehircilik anlamında bir sınıf atlamasını sağlayan bir çalışma gerçekleştirdik. Ordu’muzun gelişmesi ve güzelleşmesi için gece gündüz durmadan çalışan Büyükşehir Belediye Başkanımıza tüm Kabataşlılar adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Vatandaşlar Çalışmaların Sevincini Yaşıyor

 

Kabataş ilçesinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmasını değerlendiren vatandaşlar da yapılan çalışma dolayısıyla büyük sevinç yaşadı. Vatandaşlar yaptıkları açıklamada, “Kabataş ilçemiz için çok önemli bir çalışma gerçekleştirildi. Ordu Büyükşehir Belediyemizin yaptığı çalışma ile her yer ışıl ışıl oldu. Kabataş’a değer katan bu çalışmalara vesile olan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu