GündemÇevreKumru

BÜYÜKŞEHİR’İN ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru ilçesinin Ergentürk ile Ünye ilçesinin Fatih mahallesine bağlantı sağlayan güzergahı betonla buluşturmak için çalışma başlattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, mahalle ve grup yollarında sürdürdüğü asfalt seferberliğine ek olarak arazi ve iklim şartlarına göre beton yol çalışmalarına da ağırlık veriyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerce devam eden çalışmalar aralıksız bir şekilde ilerliyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in büyük önem verdiği ulaşım seferberliği çerçevesinde mahalle ve grup yolları standartları yüksek bir ulaşıma kavuşuyor.

 

Beton Yol Çalışmaları Sürüyor

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde sürdürülen ulaşım çalışmaları kapsamında Kumru ilçesinin Ergentürk mahallesinden, Ünye ilçesinin Fatih mahallesine bağlantı sağlayan güzergahta beton yol çalışması başlattıklarını bildirdi. 2 kilometre uzunluğundaki beton yol çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ilçeler arasındaki mahalle yollarında standartları yüksek bir ulaşımın kapıları aralanacak.

 

Vatandaşlardan Başkan Güler’e Teşekkür

Devam eden beton yol çalışmalarını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar ise “Mahallelerimiz arasındaki ulaşım sorunu çözülüyor. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımı sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu