Alp TvEkonomiGündemİlçelerİllerOrduÜnye

C & N Butik Erkek Giyimini de Bünyesine Kattı

 

Ünye’de bayan giyim üzerine sektörde yer alan ve bünyesine erkek giyimini de ekleyen C&N Butik, sezonun trendlerini müşterilerine sunmak için açılış gerçekleştirdi.

 

Ünye askerlik şubesi yanında hizmet veren C&N Butik, yeni sezon öncesinde ürünlerini genişletirken, bünyesine kattığı erkek reyonu ile de bölgenin trendleri arasında yer almaya aday oldu.

 

“Kalitenin Adresi C&N Butik”

Ünye merkez başta olmak üzere internet üzerinden satış hizmeti sunarak müşteri portföyünü geniş tutan C&N Butik işletmecisi Canan Dumlu, sezona hazır olduklarını ifade ederek:

“3 sene önce açmış olduğum C&N butiğin bayan reyonu olarak düşünmüştüm. Oğlum Tolgahan Şahin ve eşi Hülya Şahin ile birlikte erkeklere de hizmet verebilmek adına erkek reyonunda dâhil etmek istedik. Ünye’ye en iyi hizmet verebilme adına genç kesime hitap ediyoruz. Talep üzerine çalışmalarımız olacak. Kalite ve marka olarak güzel işler başaracağız. Amacımız Ünye’ye yeni bir tarz getirmek. Bu yaz özellikle keten ağırlıklı çalışıyoruz. Kumaş ve ketenlerimiz İtalya’dan gelerek Ünye’de bir firma ile anlaşarak dikim yapıyoruz. Kalitenin adresi C&N butiktir.” diye söyledi.

 

C&N butik işletmecilerinden Hülya ve Tolgahan Şahin ise, “Gençlerimizin ilgi alakası giyim üzerinde fazla olduğu için genç kesime hitap ettik. Güzel parçalar seçerek ürünlerimize ve güler yüzüme inanarak Ünye’ye yeni bir tarz getiriyoruz” diye söylediler.

 

Açılış konuşması yapan Deva Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun, “Ünye’ye güzel bir mekân kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.  Bizleri de kapsayan erkek giyim üzerine yaptıkları çalışmalar için bol kazancalar diliyorum” dedi.

 

Ünye Eski Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu ise, ”Ünye’nin güzide yerinde güzide bir iş yeri büyümesine şahit olduk.  C&N butik Ünye’de farklılığı, değişimi ortaya koydukları için ve bay ve bayanlara özgü bir mağaza oldukları için kendilerini tebrik ediyorum bol kazançlar diliyorum” diye ifade etti.

 

C & N Butik Canan Dumlu, Tolgahan ve Hülya Şahin ile Bay ve Bayan giyimi olarak Ünye Çamurlu Mahallesi Devlet Sahilyolu No 411 /A (Askerlik Şube Yanı) sizleri bekliyor.

 

Haber: Tuğçe Kaymak

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu