GündemÇaybaşıEkonomiOrdu

Çalışmalara Tam Destek!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 19 ilçede yürütülen yatırım ve hizmet çalışmalarının her birine ayrı dikkat ve özen gösteriyor. Bu kapsamda Çaybaşı ilçesindeki faaliyetleri de yerinde incelemek üzere bir heyet görevlendirilerek ilçeyi takibe aldı.

Artıları eksileri görmek ve gerekli planlamaları yapmak üzere Oski Genel Müdürü Murat Us, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu, Oski Genel Müdür Yardımcısı Doğangün Çiflik, Oski Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Okan Karadağ, Oski Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Dursun Ali Kırmızıtaş, Oski Çaybaşı Şefi Aydın Güney ve Büyükşehir Yol Şefi Abdullah Türk, Belediye Başkanı Hüseyin Semiz’e ziyarette bulundular.

Büyükşehir Belediyesi ve Çaybaşı ekibi her zaman olduğu gibi entegre bir çalışma ile sahaya çıkarak değerlendirmelerini yaptılar. İlçenin geleceğine yönelik yatırım ve planlamalar not alınarak Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ulaştırılmak üzere kaydedildi.

Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek misafirlerine teşekkürlerini iletti. Semiz, yol ve su hizmetleri başta olmak üzere ilçede yürütülen çalışmalara destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Güler’e teşekkürlerini aktardı.

Semiz ve misafirleri makamda gerçekleştirdikleri toplantıda saha notlarını değerlendirerek ilçe üzerine bir süre sohbet ettiler.

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu