GündemÇaybaşı

Çaybaşı 10 Kişilik Ekiple Deprem Bölgesine Hareket Etti!

Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, Türkiye’yi vuran depremler sonrası bölgede devam eden çalışmalara katılmak üzere deprem bölgesine gitti. İlk gün vatandaşlardan gelen yardımları bölgeye gönderen belediye, ikinci gün de Belediye Başkanı Semiz ile birlikte 10 personelini yola çıkardı. İlk gün gönderilen yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaşırken yeni yola çıkan ekip de yeni yardım malzemelerini bölgeye intikal ettiriyor.

Başkan Semiz’in yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Adem Genç ve Kızılay Çaybaşı Şube Başkanı İbrahim Demirci de bölgeye gidiyor.

Yola çıkamadan bir açıklama yapan Çaybaşı belediye Başkanı Hüseyin Semiz, depremzedelerin yanında olmak için yola çıktıklarını söylerken, Çaybaşı’ndaki karla mücadele çalışmalarının aksamadan devam edeceğini belirtti.

Dün Deprem Bölgesi Hatay’a Gönderdiğimiz İlk Aracımız Yerine Ulaştı ve İhtiyaç Sahiplerine Yardım Malzemeleri Teslim Edildi. Yardımlarını Esirgemeyen ve Tam Destek Veren Tüm Çaybaşılı Hemşehrilerimden Allah Razı Olsun. Belediyemiz Binasında Yardımları Toplamaya Devam Ediyoruz. Gücümüzün yettiği ölçüde deprem bölgemizde olacağız. 10 kişilik bir ekip ve araçlarımızla yola çıktık. Devletimizin bütün imkanları da depremzede vatandaşlarımızın yanındadır. Bu sırada Çaybaşı ilçemizde de olumsuz hava koşulları yaşanıyor. Türkiye’nin önceliği deprem bölgesi olmakla birlikte kendi ilçemizdeki hizmetler ve karla mücadele çalışmaları aksamadan devam edecektir.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu