GündemÇaybaşıİlçelerSiyaset

Çaybaşı Bölgenin Parlayan Yıldızı Olacak

Yerel seçimler için takvim açıklandı ve Ak Partide Aday adayları sahaya inmeye başladı. Çaybaşı ilçesi için bilgi birikimimi, devlet bünyesinde çalıştığım için devlet terbiyem ile birlikte vatandaşlarımızla hep beraber yönetime talibim.
2019 yerel seçimlerinde de aday adayı olan Hayati Efil bu defa ilk aday adaylığını açıklayan isim oldu. İstanbul Sancaktepe belediyesinde görev yapan Efil, ne zaman İstanbul’a bir Ordu’lu Ünye ve etrafından bir kişi yardım istese yardımına koşan, sosyal faaliyetlerde her zaman ön saflarda yer alan, çeşitli dernek ve federasyonda yöneticilik yapan Hayati efil “Artık görev alma zamanı geldi, hazırlan yola koyul dediler bizde sahaya indik. Halkımızın ve büyüklerimizin teveccühü ile göreve talibim” dedi.
Hayati Efil ve Çaybaşı esnaflarından Burhan Efil Alp Medya ajansa ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Hayati Efil “Çıktığımız bu yolda muvaffak olmak için adım attık, gerisi halkımızın teveccühü” dedi. Efil “Çaybaşı için yapmamız gerekenler çok, hedeflerimiz var, Çaybaşı bölgenin parlayan yıldızı olacak” dedi.

caybasi1                  WhatsApp Image 2023 11 10 at 19.50.36

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu