SağlıkÇaybaşıGündem

Çaybaşı Devlet Hastanesi’nde İlk Kazma Vuruluyor!

Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, ilçenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan devlet hastanesinin ihalesinin yapıldığı ve kısa sürede ilk kazma vurulacağını açıkladı. Semiz, müjdeli haberi, “Bir sözümüzü daha yerine getirebilmenin gururunu yaşıyoruz” ifadeleriyle kullandı.

Başkan Semiz, Çaybaşı Devlet Hastanesi inşasında emeği geçenlere de teşekkür ederek şu değerlendirmelerde bulundu:

“Bir sözümüzü daha yerine getirerek, milletimize kalıcı eserler bırakmanın ve sorunları kökten çözen projelerimizi yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Yıllardır hasretle beklenen, sağlık yönünden sorunu tamamen ortadan kaldıracak olan Çaybaşı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı. Bir ay içerisinde yer teslimini gerçekleştirerek, en kısa sürede ilk kazma vurulacak inşallah.

Çaybaşı’mızın hayallerini bir bir yerine getirmek için, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde emin adımlarla ilerliyoruz. Bu tarihi hizmetin İlçemize kazandırılmasını sağlayan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Parti Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Sağlık Bakanlığı Yatırımlar Genel Müdürü Sn. Hüseyin İnceöz ve ekibine,, Sayın Milletvekillerimize, Sayın İl Başkanımıza, Sayın İl Sağlık Müdürümüze ve ekibine, Ak Parti İlçe Başkanımız Adem Genç’e, Hastane yeri olarak yer bağışlayan ayrıca yolunun yapılması için fedakarlık gösteren kıymetli Çaybaşılılara ve emeği geçen herkese şahsım ve tüm Çaybaşılılar adına teşekkür ediyorum.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu