çaybaşı ilöğretim haftası kutluyor
Çaybaşı ilçesindeki kutlama programına katılan Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası kutlama programına iştirak ettik. Programın sonunda İlçe Kaymakamımız Turgay Tarık ve diğer protokol üyeleriyle birlikte, bu yıl okul sıralarında yerlerini alan minik öğrencileri sınıflarında ziyaret edip, eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diledik” dedi.