GündemUlaşımYaşam

Çaybaşı’nda Kar Esareti

Çaybaşı’nın yüksek kesimlerinde hala etkisini devam ettiren kar yağışı nedeniyle belediye ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ordu Büyükşehir, Çaybaşı Belediyesi ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinde 7/24 çalışma esasına dayalı karla mücadele çalışmaları 26 mahallede çalışmalarını sürdürüyor.

6.Şubat sabahı Merkez üst Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizde meydana gelerek ülkemizi yasa boğan büyük  depremin ardından, Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz ekipleriyle birlikte deprem bölgelerine giderek yardım desteği götürdüler.

Hala deprem bölgesinde olup büyük bir özveri ve gayretle yardımlarına devam eden Başkan Semiz, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarında, yardımlarla birlikte belediyeye ait iş makinalarının da deprem bölgesine gittiğini ifade ederek,

‘’Bölgemizde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle, hemşehrilerimizden tek ricamız, ülkemiz yangın yerine dönmüşken, çok acil evlerinden çıkmak gibi bir durum olması ve hastalık hariç, evlerinde çıkmamalarını rica ediyorum. Çok daha elzem durumda vatandaşlarımız mevcut. Vatandaşlarımızın kardan kapanan yollarının açılması için çok fazla talepte bulunmaması bizim için önemlidir. Geride kalan belediye çalışanlarımız bütün gayreti ile hizmet vermeye devam edecektir.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu