GündemOrduSiyasetÜnye

CHP Heyeti Ünye Sokaklarında!

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Teşkilatı düzenlediği program ile Ünyelilerle bayramlaştı. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel ile birlikte Ünye sokaklarında vatandaşlarla buluşan CHP Heyeti esnaf ve ilçe sakinleriyle bayramlaştı.

Bayramlaşma töreninde Genel Başkan Yardımcısı Torun ve Milletvekili Adıgüzel’e CHP Ordu İl Başkanı Av. Atilla Şahin, CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral ve parti üyeleri eşlik etti. CHPliler, Ünye Hüküet Caddesi’nden başlayarak ilçe genelinde birçok esnafla bir araya geldi ve gündeme dair sohbet ettiler.

 

Adıgüzel: “Ünye’nin ve Ordu’nun Sorunlarını Takip Ediyoruz”

Ziyaretler sırasında mola verdikleri çay bahçesinde bir açıklama yapan Torun ve Adıgüzel, Ünye ve Ordu’nun sorunlarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

Adıgüzel, açıklamalarında şu detaylara yer verdi:

“Ünye’mizin ve Ordu’muzun sorunlarını yakından takip ettiğimizi bilmenizi istiyoruz. Özellikle Türkiye’de Ordu maden bölgesi sorunları olarak ikinci sırada, Ünye ilçemizde ise Ordu için ikinci sırada. Ünye ve Fatsa’nın başında bir bela var. İşe siyaset üstü bakarak hangi vatandaşlarımız olursa olsun bu konuya herkesin destek vermesi gerekiyor. Fındık ve ekonomi üzerine sorunlarımızı her zaman konuşuruz ve çözüm buluruz. Fakat giden bir daha geri gelmez ve bu konuda hepimizin hassasiyet göstererek destek vermesini arzu ediyorum.”

 

Torun: “Fındıkta 4 Doların Altı Kabul Edilemez”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise yaptığı değerlendirmede fındık fiyatları üzerinde dururken 4 doların altında bir taban fiyatın kabul edilemez olduğunu sözlerine ekledi.

“Yaklaşık bir ay sonra fındık hasadına başlayacağız. Halen fındıkla ilgili bir belirsizlik olduğunu görüyoruz. Kimse üreticiyi mağdur etmeye kalkmasın. Eğer fındığa hak ettiği fiyat verilmezse üretici bunu ödetir. 4 doların altında bir fiyat verecekleri belli ama bunu asla kabul edemeyiz.”

 

Partinin Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, bir günde 7 ilçe gezdiklerini ve Ünye’yi de ziyaret ettiklerini belirterek ülkenin içinde bulunduğu durumdan çıkabilmek ve vatandaşın yüzünün gülebilmesi adına sahada olduklarını ifade etti. Başkan Şahin, genel başkan yardımcısı ve Ordu milletvekiline Ordu ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı İsa Maral, yoğun programları arasında Ünye’ye zaman ayıran Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel’e teşekkürlerini ifade etti.

Programlar ittifak ortakları olan İyi Parti ziyaretleriyle devam etti.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu