GündemSiyasetÜnye

CHP, Seçim Startını Ünye’den Veriyor!

Seçimlere gidilen süreçte siyasi hareketlilik ve partilerin saha çalışmaları da hız kazandı. Partiler özellikle milletvekilleri ve il-ilçe teşkilatları nezdinde sahadaki çalışmaları sürdürürken genel başkanlar da vatandaşla buluşmak için sahada.

Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ünye’ye geliyor. Genel Başkanın geleceği tarih olan 9 Şubat 2023 Perşembe günü öncesinde de yine CHP Milletvekilleri ve parti yönetimindeki birçok isim Ünye’de ziyaretlerde bulunacak. Bu ziyaret, CHP’nin seçim startına Ünye’den başlayacağı anlamına da geliyor.

 

CHP Ünye ilçe başkanlığından konuya ilişkin yapılan açıklamada ziyarete dair şu ifadelere yer verildi:

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi etkinlik kapsamında 9 Şubat 2023 Perşembe günü Ünye’de olacaktır. Genel Başkanın gelişi öncesinde Parti Milletvekillerinden bir grup ilçemizi ziyaret ederek İlçe yönetimiyle birlikte sivil toplum kuruluşları, sendikalar, dernekler, kanaat önderleri ile görüşmeler yaparak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programı öncesi ön çalışma yapacaklardır.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu