GündemSiyasetÜnye

CHP’li Gençler: Sıkılmadık El Bırakmayacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından başlatılan, 12 ilde yürütülen ve başkanlığını CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ün üstlendiğini “Saha Çözüm” projesi, Ordu’da da faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Ordu genelinde 16 ilçede çalışmalarını tamamlayarak “Sıkılmadık el bırakmayacağız” parolasıyla hareket eden CHP Gençliği, Ünye’de de el sıkmaya dert dinlemeye ve çözüm yolları aramaya geldi.

Saha Çözüm ekibi, CHP Ünye Parti Binası önünde bir basın açıklaması yaparak programlarına başladılar.

Programda gençler adına söz alan CHP Ünye Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Sencar, amaçlarının hem parti politikalarını anlatmak, hem de sorunlara çözüm üreterek gönüllere talip olmak olduğunu ifade etti. Sencar, şöyle konuştu:

“Saha Çözüm çalışması yaklaşık 1 ay öncesinde Ordu’da da başlamıştı. Ordu’da 16 ilçede ziyaretlerimizi tamamladık ve bugün Ünye’den devam ediyoruz. Amacımız sıkılmadık el bırakmadan bütün vatandaşlarımızla buluşarak onların dert ve sıkıntılarını dinlemek, notlarımızı alarak çözüm için planlamalar yapmak. Vatandaşlarımıza parti politikalarımızı da anlatıyoruz. Bu çalışma ile sadece oylara değil, gönüllere de talip olduğumuzu gösteriyoruz. Genç arkadaşlarımızla birlikte seçim çalışmalarında da ciddi bir başarı elde ettik. Faaliyetlerimizi Ordu’nun bütün ilçelerinde devam edecektir.”

Ekip, CHP Ünye ilçe başkanlığı yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları ile birlikte Ünye’de ziyaretlerle bulunacak.

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu