GündemSpor

Cimnastik Grup Şampiyonasında Ordu Zirvede!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2022 yılı faaliyet programında yer alan, 28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Yomra Cimnastik Salonunda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Cimnastik Grup Müsabakaları Trabzon ilinde gerçekleştirildi. Takım Sıralamasında Ordu İl Karması şampiyon olurken, Bayburt İkinci, Trabzon Üçüncü, Tokat Dördüncü, Ardahan Beşinci Giresun Altıncı Erzurum Yedinci olarak grup müsabakalarını tamamladılar.

 

Bireyselde Ordu Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakalarına Damga Vurdu!

Takım sıralamasında Şampiyon olan Ordu İl Karması Sporcularından Zeynep Ela SÜZGÜN Birinci, Asya Çelebi İkinci, Giulia Loi Üçüncü ve Gülnur Zengin beşinci olarak şampiyonayı tamamladılar.

Yarışma sonunda sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Bu çocuklar harika Cimnastik Grup Şampiyonasında Ordu Zirvede. Trabzon ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Grup Şampiyonasında Takım ve Bireysel Yarışlarda Gençlik ve Spor Kulübü Sporcularımız Şampiyon oldu. Sporcularımızı ve Antrenörümüzü tebrik ederim. Desteklerinden dolayı başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Ordu Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu