GündemSiyasetÜnye

Cumhur Öztürk: “Emin Adımlarla İlerliyoruz, Ünye İçin Güzel Günler Yakın!”

Ünye Belediye Başkan adayı Cumhur Öztürk, seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. Bugün Saray Caddesi’nde halk ve esnaf ile bir araya gelen Öztürk, emeklilere reva görülen yaşam koşullarının kendisini derinden etkilediğini belirtti.

Günümüzde artan fiyatlar ve zorlaşan hayat şartları nedeniyle halkın büyük bir dertle karşı karşıya olduğunu ifade eden Öztürk, “Ünye’nin her kesimine dokunarak, onların sorunlarına çözüm üreteceğiz. Emeklilerimizin yaşam koşullarını düzeltmek, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Seçim vaatlerini sıralayan Öztürk, 1 Nisan sabahının Ünye için güzel günlerin başlangıcı olacağını belirtti. “Her şey Ünye için çok güzel olacak. Halkımızın beklentilerini karşılamak, yaşam standartlarını yükseltmek için projelerimiz hazır. Emin adımlarla ilerliyoruz, hız kesmiyoruz. Bu güzel şehrin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Cumhur Öztürk, Ünye’nin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda daha ileri bir noktaya taşınması için kararlılığını vurgulayarak, “Ünye için birlikte güzel günler inşa edeceğiz. Halkımızın desteği ve güveniyle birlikte Ünye’yi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz” dedi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur Öztürk, halkın nabzını tutmaya devam ederek, onların beklentilerini daha iyi anlamak ve çözüm üretmek için çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

haber 32 WhatsApp Image 2024 01 29 at 16.41.49 WhatsApp Image 2024 01 29 at 16.41.46 1 WhatsApp Image 2024 01 29 at 16.41.46

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu