GündemOrdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’ya Geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Temmuz Cumartesi günü Ordu’ya geliyor. Erdoğan’ın Ordu ziyaretinde milyonlarca üreticinin merakla beklediği fındık fiyatını da açıklaması bekleniyor. 

Milyonlarca Karadenizli’nin beklediği haber sonunda geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Temmuz Cumartesi günü ise Ordu’ya gelecek. Erdoğan’ın Ordu ziyaretinin programı henüz netleşmedi.

Erdoğan’ın ziyaretinin en önemli maddesi hiç kuşkusuz fındık fiyatı olacak. Karadenizli üreticinin bahçeye girmeden açıklanmasını beklediği TMO’nun 2022 yılı fındık alım fiyatını da Erdoğan’ın bu ziyaretinde açıklayacağı öğrenildi.

Fiyat konusunda henüz net bir bilgi alınamazken, iktidar cephesi, açıklanacak fındık fiyatının üreticinin yüzünü güldürecek bir fiyat olduğunu sıklıkla tekrarlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fiyatı Ordu’ya gelerek açıklayacak olması bu sözleri doğrular nitelikte.

Şimdi gözler, programında bir son dakika değişikliği olmazsa 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü Ordu’ya gelecek olacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çevrildi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu