GündemEğitimOrdu

Cumhurbaşkanı İle Buluştular!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Gökömer İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırladı.

Milletvekili Gündoğdu, TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile öğrencileri bir araya getirdi.

Ordulu öğrencilerle fotoğraf çekilen Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuklara karne hediyesi verdi.

 

“TBMM Onların Gülüşleriyle Şenlendi”

Hemşerisi öğrencilerin TBMM gezileri hakkında konuşan Metin Gündoğdu; “Ordu’dan Ankara’ya gelen yavrularımızı Gazi Meclisimizde ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onlar bizim geleceğimiz, yarınımız, en güzel umutlarımız. TBMM koridorları bugün onların gülüşleriyle şenlendi. Onları Ordu Gökömer Köyü’nden alarak buralara getiren kıymetli öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Ama bugünün onlar için en güzel anı; Sayın Cumhurbaşkanımız ve Meclis Başkanımız ile tanışmak ve onlarla fotoğraf çektirmek oldu. Miniklerimizi kırmayarak onlara unutamayacakları bir anı bırakan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Meclis Başkanımız Sayın Mustafa Şentop’a şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Gündoğdu ifadelerini, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir konuşmasında söylediği gibi, Hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk, bir çocuğun kalbinden daha geniş bir umman yoktur.” sözleriyle tamamladı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu