GündemOrduSiyaset

Cürebal: “Ak Parti Milletin Partisidir”

Ak Parti Ordu Milletvekili aday adayı Ayhan Cürebal, “Ak Parti milletin partisidir” diyerek bu davada millet için çalışmak üzere aday  adayı olduğu söyledi. Siyasi ve bürokratik tecrübelerini de yanına alarak yola çıkan Cürebal, Orduluların vekaletine talip olduğunu ifade etti.

Ayhan Cürebal, yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Devlet kademelerinde 30 yıl Cumhuriyet Savcısı, hâkim ve Bakanlıklarda idareci olarak yapmış olduğum görevlerde kazandığım tecrübe ve bilgilerle Ordu’muza ve ülkemize daha etkin hizmet edebilmek amacıyla Ak Parti hizmet kervanına katılarak milletvekili aday adayı oldum.

Bugüne kadar hem Ankara’daki resmi görevlerim ve Ankara Ordulular Dernek Başkanı olarak 20 yıldır Ordu ve ilçelerine hizmet için siyasi büyüklerimiz, bürokratlarımız, iş adamlarımız ve diğer sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte iş birliği içinde ekip halinde çalıştık. Ülkemizin imkânlarından Ordu için daha çok faydalanmak amacı ve bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz.

Ak Parti 20 yıldır Ordu’ya ve Türkiye’ye çok hizmet etti. Ancak; daha yürünecek çok yol, tutulacak çok el, dokunacak çok gönül var. Çünkü ihtiyaçlar sürekli artmakta, yeni nesiller çoğalmakta, gelişim devam etmektedir.

Ak Parti milletin partisidir. Sürekli kendini yenileyen, filizlerinden güçlü dallar büyüten bir ocaktır. Ak Parti sadece siyasi kadroları ile değil bürokratik kadroları ile de büyük bir ailedir. Ak Parti’de ülkesine ve milletine daha fazla hizmet edebilmek için kardeşlik ve hoşgörü içinde bayrak yarışı vardır. Siyasi tecrübe ile bürokratik tecrübe birbirine destek olarak ülke için en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Sürekli bir yenilik ve gelişim için yeni ve zinde insan kaynaklarını sürece dâhil etmektedir. Ben de bu kutlu sürece dâhil olmayı Ordu’muz ve Ülkemiz için bir sorumluluk bildim ve vekâletinize talip oldum.

Partimizin takdiri, hemşehrilerimizin destekleri ve Allah’ın inayetiyle memleketimiz ve milletimiz için her zaman çalışmaya hazırım. Ordu’muz ve Ülkemiz için layıkı ve hayırlısıyla olsun inşallah.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu