ÜnyeGündem

Dağdeviren Ailesinin Sünnet Töreni

Ünye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli Turgut ve Ünye Adliyesi Zabıt Kâtibi Cahide Dağdeviren çiftinin çocukları Abdürrahim Faruk ve Yakup Selim’e sünnet töreni gerçekleştirdi.

 

Dağdeviren Çiftinin oğullarının sünnet merasimi için Ünye Fevzi Çakmak Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Programda, mevlidi şerif okundu. Palyaço gösterisinin ardından ikramlarda bulunuldu, sünnet şöleninde bir araya gelen çocuklar eğlenceli dakikalar geçirdi.

 

Ailenin Mutluluk Mesajı

Cahide ve Turgut Dağdeviren, bu mutlu günlerinde yanlarında olan, davete katılamayıp telefonla ve sosyal medya aracılığıyla tebrik mesajları ileten herkese teşekkür ederken, Turgut Dağdeviren Sosyal Medya hesabından şunları dile getirdi:

“Bazı mutluluklar anlatılmaz yaşanır. Bu akşam da yaşadıklarımızı kelimelere dökmek mümkün değil. Sevdiklerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, ailemiz, büyüklerimiz kısaca bize kalbinin bir köşesinde yer ayıran yüreği güzel insanlar mutluluğumuza ortak olmakla kalmadı, mutluluğumuza mutluluk kattı. Bu kadar güzel dostluklar edindiğimiz için Rabbimize ne kadar şükür etsek az kalır. Siz bizi mutlu ettiniz, Allah da sizi mutlu etsin.  7’den 77’ye davetimize katılan, katılamayıp arayan, hatta başka salona giden çiçek, çelenk ve mesajlarıyla mutluluğumuza ortak olan tüm dostlara canı gönülden teşekkürler. Allah herkese böyle güzel anılar biriktirmeyi nasip etsin… Allah sizi hep var etsin”

 

Sünnet törenine Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, AK Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin,  Siyasiler, STK Başkan ve yöneticileri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Haber: Tuğçe Kaymak

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu