GündemEğitimOrduOrdu Büyükşehir Belediyesi

 Davet Girişimcilik Merkezi Ordu’nun İnovasyon Merkezi Oldu

Ordu’nun kabuğunu kırması için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in vatandaşlara yaptığı çağrının bir ifadesi olan ve “Deneyim, Araştırma, Verimlilik, Eğitim ve Ticaret” kelimelerinden yola çıkarak hayata geçirilerek baş harfleriyle de adı konulan DAVET Girişimcilik Merkezi Ordu’da ciddi karşılık buldu.

25 FİRMA ADRES OLARAK DAVET’İ GÖSTERDİ

Girişimcilerin yoğun ilgi gösterdiği DAVET merkezi açıldığı günden bu yana 25 firma tarafından adres gösterilerek çalışmalarına devam ediyor. Firma adresini DAVET merkezi olarak gösteren işletmelerin 16’sı şirket, 8’si STK ve 1’i ise Kadın Kooperatifi olarak ön plana çıkıyor.

 

249 EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

 

Kurulduğu günden itibaren etkin olarak hizmet veren, yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ilimize ve ülkemize katma değer sağlaması amacıyla kurulan DAVET Merkezi’nde bugüne kadar 249 eğitim ve seminer programı düzenlendi.

 

17 BİNİN ÜZERİNDE KİŞİYİ AĞIRLADI

 

Fikirlerin iş modeli haline gelmesini sağlayan DAVET Girişimcilik Merkezi imkânlarından bugüne kadar 17 binin üzerinde kişi faydalandı. Kapılarını vakıflara, STK’lara, eğitimcilere, iş insanlarına, konuşmacılara, öğrencilere, girişimci ve girişimci adaylarına açan merkezde girişimcilere eğitim ve seminerler, ofis imkânı, birebir danışmanlık gibi hizmetler tamamen ücretsiz sunuluyor.

cvcv 1     cvvc     dddv    klh

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu