GündemOrdu Büyükşehir BelediyesiUlaşımYaşam

Deprem Bölgesinde Temizlik Seferberliği

Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar Ve Yeşil Alanlar Dairesine Bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Vatandaşların Daha Temiz Bir Ortamda Yaşaması Ve Büyük Önem Arz Eden Temizlik Hizmetlerinin Aksamaması İçin Deprem Bölgesindeki Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş’ta Meydana Gelen Ve 10 İlde Etkisini Gösteren Depremlerin Hemen Ardından Bölgede Yaraların Sarılması İçin Seferber Oldu. Arama Kurtarma Ekipleri Başta Olmak Üzere, Mobil Mutfak Tırını, İş Makinelerini Ve İnsani Yardım Malzemelerini Deprem Bölgesine Sevk Eden Büyükşehir Belediyesi, Bölgede Temizlik Çalışmalarına Da Devam Ediyor.

Cadde Ve Sokaklar A’dan Z’ye Temizleniyor

Büyükşehir Belediyesi Parklar Ve Yeşil Alanlar Dairesine Bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü, Depremin En Çok Etkilendiği İllerde Çevre Temizliği Ve Çöp Toplama Çalışmalarını Koordineli Bir Şekilde Sürdürüyor. Ekipler, Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bölgeye Sevk Edilen Çöp Toplama Kamyonları İle Temizlik Ve Hijyen Sorunun Oluşmaması Ve Salgın Hastalık Riskine Karşı Özenle Çalışmalarını Gerçekleştiriyor. Ekipler Ayrıca Yol Süpürme Araçları İle Yol Güzergâhlarını Da Molozlardan Arındırıyor.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu