GündemAltınorduOrduSiyaset

DEVA ve CHP’den Birlik Mesajı!

DEVA Partisi İl Başkanı Erkan Türkmen; CHP il ve ilçe yönetiminin ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, Millet İttifakının seçimi % 60 ile kazanacağını belirterek; “Sandık güvenliği her zamankinden daha çok önem kazanmıştır. Bu noktalarda da birlikte çalışarak, seçmenin iradesinin sandıklara yansıması için mücadele etmeliyiz” dedi.

CHP İl Başkanı Atila Şahin, Altınordu İlçe Başkanı Yelda Dalak ve partili yöneticiler DEVA Partisi İl Başkanlığı binasına giderek, İl Başkanı Erkan Türkmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İşbirliği önemli!
Ziyarette CHP İl Başkanı Atila Şahin; “Sayın Türkmen’in il başkanlığını tebrik ediyorum. Yeni atanan Altınordu İlçe başkanı Sn. Zahide Laçin hanımefendiye de hayırlı olsun diyor, başta Erkan Bey olmak üzere tüm yönetici arkadaşlara önümüzdeki süreçte başarılar diliyorum. Çünkü gerçekten ülkemiz bir uçurumun eşiğinde, bu noktadan yine hep birlikte, iş birliği içerisinde olursak çıkabiliriz. Bu sürecin iyi olacağını da görüyor ve inanıyorum. Bundan sonra da iş birliğimizi devam ettireceğimize inanıyorum. Yakın bir zamanda ittifaktaki tüm partilerle tekrar bir araya geliriz. Özellikle Aralık ayından itibaren Türkiye hızlı bir şekilde seçim sürecine girecek.” Dedi.

“Korku iklimi yaratıldı”
DEVA Partisi İl Başkanı Erkan Türkmen de nazik ziyaretlerinden dolayı CHP İl Başkanı, Altınordu İlçe Başkanı ve yöneticilere teşekkür ederek, sözlerine şöyle devam etti: “Yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemi, ülkeyi felakete sürükleyen bu sistemin değişecek olmasıdır. Tabi ki güçlü bir adayla seçime girmemiz lazım ama öyle bir durumdayız ki, adayın kim olduğu dahi ikinci plandadır.  Eczacısından doktoruna, öğretmeninden esnafına kadar, bütün meslek grupları, ciddi bir şekilde hem eziliyorlar hem de tehdit altındalar, seslerini çıkaramıyorlar. Resmen bir korku iklimi yaratıldı. Ekonominin düzelmesi için önce vatandaşımız demokrasiyi hissetmeli ki güven ortamı tekrar oluşsun. Bu manada herhangi bir siyasi görüşe sahip olmanın pek bir önemi de kalmadı. Çünkü hep birlikte batıyoruz. Anketler de bu gerçeği gözler önüne seriyor. Ben hatta şunu iddia ediyorum; Anketlerde görünen oranlardan çok daha fazlası çıkacak sandıklardan. Millet İttifakı seçimi % 60 ile kazanacak. Bu yüzden sandık güvenliği her zamankinden daha çok önem kazanmıştır. Bu noktalarda da birlikte çalışarak, seçmenin iradesinin sandıklara yansıması için mücadele etmeliyiz.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu