GündemİlçelerÜnyeYaşam

Deva’dan Şehitler İçin Lokma Tatlısı

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun ve teşkilatı, tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okutarak lokma tatlısı dağıttı.

Ünye Cumhuriyet Meydanı’nın da şehitler için kurulan stant, vatandaşların yoğun ilgisi ile başladı. Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın talimatları ile şehitleri anma programı düzenleyen, Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun ve teşkilatı, vatandaşlara kendi elleriyle paketleyip dağıttılar.

Başkan Tosun, “ Genel Başkanımızın Talimatı”

Vatandaşların aldıkları ikramlar, dualar eşliğinde şehitlerimizi yad ederek devam ederken, Başkan Tosun bizzat herkesin alıp duası etmesini istedi.

Kur’an –ı Kerim okunduktan sonra bir açıklama yapan Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun, katılan katılamayan destek veren herkese teşekkür ederek, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

“Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın talimatı ile şehitlerimiz için lokma standı açtık. Halkımıza ikram etmek için buradayız. Tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyorum. Toprakları bol olsun. Şehitlerimiz bizim gönlümüzde her zaman yaşıyorlar. Her zaman da yaşatacağız.”

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun, bu gibi faaliyetlerin ilerleyen zamanlarda devam edeceğini ifade etti.

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu