GündemEkonomiÜnye

Divanev’e Ünye’de Görkemli Açılış

Sektöre yeni bir soluk getirecek Yataş Grup’un yeni markası Divanev’in Ünye’de mağazası açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Ünye’de mobilya sektörünün önemli isimlerinden olan Gürsoylu Grup, Yataş Divanev’i Ünye’ye kazandırdı.  Yataş divanev mağaza açılışı resmi tören ve dualarla açıldı. Açılışa gelen kişilere üzerinde numaralar olan kuponlar dağıtıldı. Ardından katılım sağlayan vatandaşlara çekilişle sürpriz hediyeler verildi.

 

Divanev 75. Şubesi Ünye’de

Açılış öncesi konuşma yapan Yataş Grup Direktörü Emrah Tepe;  “1976 yılında Anadolu’nun ilk sünger fabrikası ile başlayan yataş grup bugün Türkiye’nin her yerinde 800 mağazasıyla faaliyetine devam eden büyük bir kuruluş haline gelmiştir. Bugün de 75. divanev mağazamızı Ünye’de Gürsoylu Grub ile birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye belirtti.

 

Bölge Ekonomisine de Katkı Sunacak

Açılışta konuşma yapan Gürsoylu Grup Başkanı Ali Gürsoylu, “Kıymetli misafirlerimiz, bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz yataş grubunun divanev markasını Ünye’de yeni bir yüzü olacaktır. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz diğer mağazalarımıza bir ilave olarak güzel, başarılı bir çalışma yaptığımıza inanıyoruz. Bizim gayemiz bölgemize yeni bir nefes getirirken ekonomiye de katkı sunmak. Açılışta desteklerini esirgemeyen yöneticilerimize ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Tavlı: “Ünye’mize Hayırlı Olsun”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise burada yaptığı değerlendirmede, “Bu heyecanlı anına Gürsoylu Grup’un bugün Ünye’ye bu kıymetli mekânı kazandırması memleketimizde evlenecek çiftlerin inşallah hem güzel, kaliteli aynı zamanda farklı illere gitmeden bu ürünleri kendi grup bünyesinde temin etme imkânlarına kavuşturdukları için Gürsoylu Grubu’na teşekkür ediyorum, hayırlı helalinden bol kazançlar diliyorum. Ünye’mize hayırlı olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

Vali Sonel: “Aş Veren Bizim Başımızın Tacıdır”

Açılışta konuşan Ordu Valisi Tuncay Sonel ise düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

“Böylesine güzel bir mekânda Divanev bölge mağazasının açılmasında Ali Gürsoylu başkanımıza, ailesine ve çalışanlarına Ünye’mize Ordu’muza güzel bir iş yeri kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı ve bereketli olsun. İşveren, aş veren her zaman bizim başımızın üstünde taçtır. Emeği geçen herkesi kutluyorum”

 

Ünye Devlet Sahil Yolun’da Gürsoylu Grup ve Yataş Divanev’in açılışında kurdeleyi kesen; Gürsoylu Grup Başkanı Ali Gürsoylu, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ütso Başkanı İrfan Akar, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Yataş Türkiye Satış Müdürü Emrah Tepe, İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı, Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ve Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ile çok sayıda davetli katıldı.

 

25 Mayıs’ta 25 özel hediye veren Divanev’de 20 kişiye pike takımı, waffle makinası, 7 parça pasta seti, blender, televizyon, cep telefonu, robot süpürge, el süpürgesi ile açılışa özel hediyeler verildi.

Haber: Tuğçe KAYMAK

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu