GündemOrdu Büyükşehir BelediyesiSiyaset

DP Genel Başkanı Yarın Ordu’da

Demokrat Parti (DP) Ordu İl Başkanı Dr. Selçuk Yücesan, partinin Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın Ordu’yu ziyaret edeceğini açıkladı. Ziyaret, 30 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek.

Ordu İl Başkanı Yücesan, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Genel Başkan Uysal’ın Cumartesi günü Ordu’da bulunacağını belirterek, programlara tüm basın mensuplarının davetli olduğunu söyledi.

Uysal’ın güne, saat 11.00’da 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti ziyareti ile başlayacağını açıklayan Yücesan, devamında Süleyman Felek Caddesi ve Sırrıpaşa Caddesindeki esnafların ziyaret edileceğini aktardı.

Esnaf ziyareti sonrası Gültekin Uysal’ın 14.30’da TESK Otel’de esnaf oda başkanları ve birlik başkanları ile istişare toplantısına katılacağını bildiren Dr. Yücesan, akşamda iftar programının olacağını belirtti.

İftar programının DP Ordu Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt’un ev sahipliğinde Gülyalı ilçesi Turnasuyu mevkiindeki akaryakıt istasyonunda gerçekleştirileceğini ifade eden Yücesan, programlara basın mensuplarını da ve tüm Orduluları davet etti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu