GündemSiyaset

Dün Olduğu Gibi Bugün de Yarın da Beraberiz

Ak Parti 28. Dönem Adaylık listesinde yer bulamayan aday adayı, Ünyeli isim Kenan Selim Argan, listeye giren dava arkadaşlarımı tebrik ederek adaylık yarışında yanında olan herkese teşekkür etti. Güçlü Türkiye ve Türkiye Yüzyılı mesajı veren Argan, “Dün olduğu gibi bugün de Ak Parti yolunda yürümeye devam edeceğiz” mesajı verdi.

 

Öncesinde Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığı görevinde bulunan ve milletvekili aday adaylığı için istifa eden Argan, sosyal medyadan paylaştığı tebrik ve teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

“28. Dönem Milletvekili adaylarımızı tebrik ediyorum. Büyük ve güçlü Türkiye hedefi, Türkiye Yüzyılı temasıyla çıktığımız bu yolda elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince özverili bir şekilde çalışmaya gayret ettik.

Temel amacımız, her zaman ifade ettiğim gibi aziz milletimizin duasını almak, Yüce Allah’ın rızasını kazanmaktı. Hep birlikte dün olduğu gibi bugün de yarın da yürümeye devam edeceğiz.

 

Büyük Türkiye’nin Mimarı Cumhurbaşkanı’mız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde, teşkilatımızla birlikte davamız için çalışmaya, daha güzel yarınlar için mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Yol ve dava arkadaşlarımızın, Ordu’muz, ülkemiz ve milletimiz adına mücadele edeceğine ve büyük hizmetlerde bulunacağına inanıyor, hemşehrilerimizi, Ordu’muzu yükselen bir değer haline getirmelerini temenni ediyorum. Bu süreçte destekleriyle her daim yanımızda olan, sevgisini, güzel dilek ve temennilerini esirgemeyen tüm yol ve dava arkadaşlarıma, hemşehrilerimize sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun. AK Parti 28. Dönem Ordu Milletvekili adaylarımız;

Sn. Mahmut Özer, Sn. İbrahim Ufuk Kaynak, Sn. Mustafa Hamarat, Sn. İsa Yüksel, Sn. İsa Gül, Sn. Samet Özdemir.  #TürkiyeYüzyılı #DurmakYokYolaDevam”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu