GündemEğitimİlçelerÜnye

Emniyet Kemeri Kalpleri Birleştirir

Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu öğrencilerine Ünye Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri Emniyet kemerinin önemi anlatmak amacı uygulamalı eğitim verdi

Ağaç yaş iken eğilir ata sözünden yola çıkarak öğrencilerimize trafik kuralları hakkında bilgileri uygulamalı olarak göstermeye çalışıyoruz diyen Okul Müdürü Osman Gök “Bugün Öğrencilerimize trafik hakkında bilgileri jandarma timlerimiz gelerek bizzat yerinde eğitim verdiler. Bugünkü trafikteki temamız uygulamalı olarak “Emniyet Kemeri Kalpleri Birleştirir” oldu. Okulumuzda her ay farklı dallarda öğrencilerimiz sosyal faaliyetler olarak bilgilendirmeler yapıyoruz” dedi.

Çocuklarımızdan mesaj var sloganıyla;

Ünye İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik Timlerince Trafik Haftası münasebetiyle Ünye/Aydıntepe Mahallesinde bulunan Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu’ndaki öğrencilere trafik eğitim semineri verdi. Öğrenciler tarafından elele kalp ve kalp üzerinde emniyet kemeri zinciri oluşturularak çocuklarımızdan büyüklerine mesaj var ve Emniyet kemeri ile kalplerimizi birleştirelim sloganlarıyla emniyet kemerinin önemi görsel olarak bir kez daha vurgulanmıştır.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu