Gündem

ENVER YILMAZ FARKI

İLÇELERİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

FATSA VE GÜRGENTEPE’NİN 6 MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, Fatsa ve Gürgentepe ilçelerinin mahallelerine ziyaretler gerçekleştirdi. Ordu’da adım atmadık yer bırakmayan Yılmaz’a vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
İki günden bu yana Fatsa ilçesinde bulunan Yılmaz, ilçenin büyük mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

YALIKÖY’DE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Fatsa’nın Yalıköy mahallesi, Enver Yılmaz’ı sevgiyle kucakladı. Yeşili, mavisi, eşsiz güzellikteki koyları, balıkçılık faaliyetleri ve köftesiyle ünlü Yalıköy’de esnaflarla buluşan ve hemşehrileriyle hasret gideren Yılmaz, Yalıköylülerin misafirperverliği karşısında duygulandı. “Biz bu şehrin havasına, suyuna, yazına, kışına, sevgi dolu misafirperver insanına vurgunuz!” diyen Yılmaz, Yalıköy’e verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.

ASLANCAMİ MAHALLESİNDE COŞKULU KARŞILAMA

Fatsa’nın Aslancamii mahallesi de Enver Yılmaz’ın sıcaklığını hissetti. 2017 yılında 16 km uzunluğundaki Fatsa Kılıçlı-Tepecik-Aslancami yolunu sıcak asfalta kavuşturan ve mahalleye önemli içme suyu yatırımları yapan Yılmaz, Aslancami’ye verdiği değeri bir kez daha kanıtladı. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanının Aslancami’yi bir kez olsun ziyaret etmediğini öğrenen Yılmaz, “Hemşehrilerimiz, sorunlarına muhatap bulamamaktan şikayet edip, ‘Sizden sonra buraya gelen giden olmadı’ diye yakındılar. 31 Mart’ta onlar için kazanıp, Ordu’da tüm sorunları çözeceğiz.” sözüyle Aslancami’ye vefa ve hizmet sözü verdi.

FATSA VE GÜRGENTEPE’NİN ALTI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Yılmaz Aslancami ziyaretinin ardından, Gürgentepe ilçesine bağlı Eskiköy mahallesi, Fatsa ilçesine bağlı Yavaş, Ilıca ve Hatipli mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

WhatsApp Image 2024 03 15 at 15.18.50 1 WhatsApp Image 2024 03 15 at 15.18.50 WhatsApp Image 2024 03 15 at 15.18.49 1 WhatsApp Image 2024 03 15 at 15.18.49

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu