Gündem

Enver Yılmaz Gümbür Gümbür Geliyor

Yerel Seçimlere sayılı günler kala Enver Yılmaz Gümbür Gümbür Geliyor… Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesindeki bir düğün salonunda Kabadüzlü vatandaşlar ile bir araya geldi.

Salona girişte ‘Enver Yılmaz, Ordu sensiz olmaz’, ‘İşte Ordu işte Komutan’ gibi sloganlar ile karşılanan Enver Yılmaz’a ilgi yoğundu.

Enver Yılmaz Altınordu'da Kabadüz'lüler Buluşmasında Tezahüratlarla Karşılandı
Enver Yılmaz Altınordu’da Kabadüz’lüler Buluşmasında Tezahüratlarla Karşılandı

Kabadüzlü vatandaşlar ile buluşan Enver Yılmaz yaptığı konuşmada, “Değerli Kabadüzlü kardeşlerim, 62 gün önce seçim çalışmamıza başladık. Ünye’den girdiğimizde çoğunun tereddüdü vardı ama benim hiç tereddüdüm yoktu. Biz gelirken ne dediysek kademe kademe hem uyguladık, hem milletimizle gönlümüzü milletimizle söylemlerimizi paylaştık. O söylemlerin ve o gönül birlikteliğinin sonunda artık bizim harekatımız Ordu’da İYİ Parti’nin Büyükşehir Belediye başlangıcının başladığı 20 Ocak tarihinden itibaren sürecimiz ne salonlara sığdı ne meydanlara sığdı” dedi.

“Ordu’yu İstanbul’da Bir Çete Yönetiyor”

Yılmaz, “Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni mevcut Belediye Başkanı yönetmiyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni İstanbul’da bir çete yönetiyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı yöneten bir belediye başkanı değil, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı yönetilen bir Belediye Başkanı. Ona diyorlar ‘Ünye’ye git’ gidiyor. Ona diyorlar ki ‘Fatsa’ya git’ gidiyor. Ona diyorlar ki şunu yap, yapıyor. Dolayısıyla o çete marifetiyle memleketimizi soydular soğana çevirdiler, şu anda belediye işçilerinin maaşını dahi ödeyemeyecek hale getirdiler” ifadelerini kullandı.

“Ordu 2018 Yılında Türkiye’nin En Ucuz Suyunu İçen Büyükşehir Belediyesi’ydi”

Enver Yılmaz Altınordu'da Kabadüz'lülerle iftarda buluştu
Enver Yılmaz Altınordu’da Kabadüz’lülerle iftarda buluştu

Yılmaz, “Ordu 2018 yılında Türkiye’nin en ucuz suyunu içen Büyükşehir Belediyesi’ydi. Şu anda elektrik faturalarından daha fazla su faturası geliyor. Ben bunu söylediğim zaman itiraz ettiler. Ordu Türkiye’nin en ucuzluğu içen belediyelerden bir tanesi dediler. 15 gün önce yüzde 25 indirim yaptılar. Üç gün önce 50 indirim yaptılar. Yaptılar ama orada dahi art niyetliler çünkü uygulama tarihini 1 Nisan yaptılar” dedi.

“Gümbür Gümbür İyi Parti Belediyeciliği Enver Yılmaz’ın Başkanlığında Ordu Büyükşehir Belediyesi Geliyor”

Enver Yılmaz Altınordu'da Kabadüz'lülerle iftarda buluştu 1
Enver Yılmaz Altınordu’da Kabadüz’lülerle iftarda buluştu 1

Yılmaz, “Geçen hafta anket firması yönetici anket yayınladı. Yıktılar ortalığı linç ettiler adamı. Öyle olmaz beyanlarda bulundular ki memleket neye uğradığını şaşırdı. Çünkü bunların kamuoyuyla paylaştığı anketleri Hilmi Bey belediyede yapıyor özel ekibiyle. Niye bu kadar tepki gösterdiler biliyor musunuz? O anket doğruda o yüzden. Seçimi kaybediyorlar da o yüzden. İlk defa gerçekler ile yüzleştiler de o yüzden. Gümbür gümbür İYİ Parti Belediyeciliği Enver Yılmaz’ın başkanlığında Ordu Büyükşehir Belediyesi geliyor da o yüzden” ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu