Gündem

ENVER YILMAZ’DAN ÜNYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

SKM AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala, İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, ziyaret ettiği Ünye’de coşkuyla karşılandı.Yılmaz’ın ilçe merkezindeki Seçim Koordinasyon Merkezi açılış programı mitinge dönüştü.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ünye ilçesinde coşkuyla karşılandı.
Sabah saatlerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, sonrasında İYİ Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu ile birlikte İYİ Parti’nin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. SKM açılış programının mitinge dönüşmesi dikkat çekti.

31 MART İNANANLARIN ZAFERİ OLACAK

Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, “Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışında, bugün burada miting havasında oluşturulan coşku sebebiyle sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Çıkmış olduğumuz bu güzel yolculukta, Allah bizleri mahçup etmesin. Başladığımızda 65 gün vardı şu anda 25 gün var. Başlarken, 31 Mart zaferi inananların, gayret gösterenlerin, çalışanların zaferi olacak demiştik. Biz başladığımızda hep yükselerek gideceğiz, diğerleri de alçalarak aşağı doğru gidecek demiştik. 31 Mart’ın müjdesini Ünye şimdiden verdi.” dedi.

ÜNYE’YE YAPILACAK HİZMETLERİN BIÇAK GİBİ KESİLDİĞİNİ ÜZÜLEREK GÖRDÜM

Ünye’nin kadim şehirlerden birisi olduğunu ve önemli isimlere ev sahipliği yaptığını belirten Yılmaz, “Yerel hizmetlerde de biz Büyükşehir olduğumuz dönemde gerekse benim milletvekili olup Ahmet Ahmet Arpacıoğlu’nun belediye başkanı olduğu dönemlerde çok hizmetlerimiz oldu. 2018 yılından sonra hizmetlerin bıçak gibi kesildiğini üzülerek gördüm.” dedi.

5 YILDA İLÇELERE GİTMEYEN BELEDİYE BAŞKANI OLUR MU?

Yılmaz, mevcut Büyükşehir Belediye Başkanının 5 yıllık süre içerisinde ilçe ve mahallelerine gitmemesini de eleştirerek, “Beş yıldır Kumru ilçesine gitmeyen bir belediye başkanı olur mu? Ömründe gitmediği beldeler var, mahalleler var. Şu kardeşiniz Ordu’nun tüm mahallelerinin tamamını gezdi. En az gittiği ilçeye 32 defa gitti. Ünye’ye her hafta geldim, dolaştım, sıkıntıları gördüm, muhtarlarla konuştum. Ordu’nun Ünye’nin sorunu nedir, ne değildir yerinde gördüm.” ifadelerini kullandı.

ARPACIOĞLU’NA DESTEK İSTEDİ

Yılmaz, konuşmasını tamamlarken, Ünyeli vatandaşlardan, İYİ Parti Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu’na destek vermelerini istedi.

WhatsApp Image 2024 03 06 at 15.38.04 WhatsApp Image 2024 03 06 at 15.38.03 1 WhatsApp Image 2024 03 06 at 15.38.03

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu