Gündem

ENVER YILMAZ’IN HIZINA YETİŞİLMİYOR

BİR GÜNDE, İKİ AYRI İLÇEDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, bitmek bilmeyen enerjisiyle ilçeleri karış karış geziyor. Yılmaz, bugün de Altınordu ve Perşembe ilçelesinde vatandaşlarla buluştu. Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katıldı.

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ve Perşembe ilçelerini ziyaret etti.

PERŞEMBE’DE STK TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

Günün erken saatlerinde ilk ziyaretini Ordu’nun sakin şehir ünvanlı Perşembe ilçesine gerçekleştiren Yılmaz, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Esnaf Kefalat Kooperatifi ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle bir araya geldi.
Yılmaz, ilçenin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, çözüm üreteceklerini belirtti.

PERŞEMBE SANDIKLARI PATLATACAK

Enver Yılmaz yaptığı açıklamada, “Perşembe ilçemizde, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Esnaf Kefalat Kooperatifi ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle bir araya geldik. Bir kez daha gördük ki Perşembe kararını vermiş. 31 Mart’ta sandıkları patlatmak için hazır. Kıymetli ev sahipliği için Perşembe Şoförler Odası ile Perşembe Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Şahin ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KIŞLAÖNÜ BALIKÇI BARINAĞINI ZİYARET ETTİ

Toplantının ardından Kışlaönü balıkçı barınağını ziyaret eden Yılmaz, burada balıkçılarla bir araya gelerek istek ve taleplerini not aldı. Yılmaz’a balıkçı esnafının yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

ENVER YILMAZ ALTINORDU SARAYCIK MAHALLESİNDE

Perşembe ilçesindeki temaslarının ardından, Altınordu ilçesine bağlı Saraycık Mahallesi’ni ziyaret eden Enver Yılmaz, mahalle sakinleri tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Yılmaz, vatandaşlarla bir araya gelerek onların görüşlerini dinledi ve projelerini paylaştı.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Yoğun programlarına devam eden Yılmaz, Saraycık ziyareti dönüşünde,
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı.

WhatsApp Image 2024 03 08 at 16.47.07 WhatsApp Image 2024 03 08 at 16.47.05 1 WhatsApp Image 2024 03 08 at 16.47.05 WhatsApp Image 2024 03 08 at 16.47.04 WhatsApp Image 2024 03 08 at 16.47.03

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu