Gündem

Erkan Güngör Tema Vakfı Ordu Başkan Yardımcısı Oldu

Ordu’da Media Word ve İlkadım Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güngör, TEMA Vakfı Ordu Temsilcisi Çiğdem Bekdemir tarafından iletişim, basın ve sosyal medyadan sorumlu başkan yardımcısı olarak görevlendirildi.  Bir süre önce TEMA Vakfı’nın Ordu Şube Temsilcisi olarak ataması yapılan Bekdemir, başarılı çalışmalarının yanında ekibini de kurmaya devam ediyor.

Bu kapsamında Bekdemir, Media Word ve İlkadım Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güngör’ü medyadan sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirdi.
Düzenlenen törende, Bekdemir tarafından, Güngör’e TEMA Vakfı’nın rozeti takıldı.

Çiğdem Bekdemir buradaki konuşmasında, ülke genelinde 1 milyona aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı temsil etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirterek, “Bu büyük sorumluluk ile ilimizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek için tüm çalışmaları gönüllü ekibimle birlikte sürdüreceğiz.” dedi.  Bekdemir, çıktıkları bu yolda ekip arkadaşlarının yenilendiğini de kaydederek, basının önemine işaret etti. TEMA Vakfı’nın bundan sonraki çalışmalarında basınla ilişkileri Erkan Güngör’ün yürüteceğini aktaran Bekdemir, TEMA Vakfı’nı tercih ettiği için Güngör’e teşekkür etti.

“TEMA’da Olmak Benim İçin Gurur Verici”

Yeni görevine başlayan Erkan Güngör ise, TEMA’nın çok saygın bir vakıf olduğuna işaret ederek, “TEMA’da olmak benim için gurur verici. Bu ekipte olduğum için çok mutluyum. Beni bu göreve layık gören temsilcimiz sayın Çiğdem Bekdemir’e teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kendisinin de bir doğa aşığı olduğunu kaydeden Güngör, “Çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu