GündemFatsaUlaşımYaşam

Fatsa Belediyesi Ekiplerinden Dolmuş Duraklarında Genel Temizlik

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Yıkama Birimi, her gün 20 bin Fatsalının taşındığı toplu ulaşım araçları duraklarında detaylı temizleme ve dezenfeksiyon çalışması yapmaya devam ediyor.

Çok sayıda vatandaşa hizmet veren dolmuş duraklarında hastalıklara karşı önlem almak amacıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Yıkama Birimi, halk sağlığını ön planda tutarak şehrin farklı bölgelerinde bulunan kapalı ve açık otobüs duraklarında detaylı temizlik çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayıp bitiriyor. Periyodik program dahilinde yapılan genel temizlik, yıkama ve dezenfekte çalışmasıyla birlikte gelişi güzel bir şekilde asılan pankartlar ve broşürler de kazınıp sökülüyor.

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva şehir merkezinden kırsala şehrin her yerinde temizlik ve hijyene önem verdiklerini belirterek, “Dolmuş duraklarımız da açık alanda çabuk kirlenebiliyor. Ekiplerimiz periyodik olarak durak temizliğini yapıyor ve aynı zamanda gelişi güzel bir şekilde asılan pankartlar ve broşürler de kazınıp sökülüyor. Çok sayıda vatandaşa hizmet veren dolmuş duraklarının temiz ve hijyenik olmasına önem gösteriyoruz.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu