Gündem

Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nin Yıl Sonu Sergisi Açılışı Gerçekleşti

Açılışa Fatsa Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkan Vekili Muharrem Okyay Sarıhan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Başoda ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış Semih Yazıcı yaptı. Yazıcı, 2022-2023 yılında 1519 kurs düzenlediklerini ve bu kurslarda 31480 kursiyere eğitim verdiklerini söyledi.

Bu kurslardan spor dalında 350 kurs ve 5304 kursiyer, Aile Okulu kursunda 2710 kursiyer, mesleki kurslarda 339 kurs ve 5907 kursiyer, okuma yazma kursunda ise 32 kurs ve 73 kursiyerin yıl boyunca kurslara katılım gösterdiğini söyleyen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış Semih Yazıcı, ‘Kurslarda emeği geçen usta öğreticilerimizi ve tüm kursiyerlerimizi tebrik ederim.’ dedi.

Teşekkür Plaketi Verildi

Programda Kaymakam Avni Kula, Belediye Başkan Vekili Muharrem Okyay Sarıhan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Başoda tarafından deprem bölgesinde yaptıkları hizmetlerinden dolayı Cemal Akçin, Atakan Koca, Erkan Cavlı, Gökcan Çokiyi, Berat Cangıt, Emre Doğru, Hakan Zorba, Özlem Yılmaz Aydemir, Tuğba Çelik, Şükrü Can Çinci, Halil İbrahim Cırlanmak, Sebahattin Düğüm, Necla Burhan ve Ahmet Düşek’e teşekkür plaketi verildi. Program serginin gezilmesi ile sona erdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu