GündemÇevreFatsaİlçelerUlaşım

Fatsa Şantiye Alanına Döndü

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerdeki ulaşım yatırımları sürüyor. Fatsa ilçe merkezine bağlı Dumlupınar Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran Büyükşehir ekipleri, altyapısını tamamladığı 3 sokağı sıcak asfalt ile buluşturdu.

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan, turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa ilçesinde 3 sokağı daha sıcak asfalt ile buluşturduklarını söyledi.

Dumlupınar’da 3 Sokak Sıcak Asfalt İle Buluştu

İlçede devam eden sıcak asfalt çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Başkan Güler, “Dumlupınar mahallemizde, Reşadiye Caddesi ile Sevgi Caddesi arasında kalan kısımdaki Rıza Dizdaroğlu sokak, Şehit Uğur Yücetepe Sokak, Nazmiye Komitoğlu sokağın altyapılarını baştan aşağı yeniledik.  Sokakları sıcak asfalta kavuşturduk. Aynı şekilde Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Garaj sokakta da önümüzdeki günlerde sıcak asfalt çalışmalarını başlatacağız” dedi.

İlçede Her Yer Şantiye

İlçe merkezinde altyapı çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Başkan Güler, ““Kapalı Pazar yerinde asfalt öncesi kazı dolgu çalışmaları yapılıyor. 11 bin m2 lik bir alanı sıcak asfalt ile buluşturacağız. Ayazlı Mahallesi’nde ve menfez çalışmaları devam ediyor.  Ayazlı Mahallesi Ardıç sokakta, sıcak asfalt öncesi kazı dolgu çalışmaları sürüyor. Aybastı Karayaolu’nda Kadıoğlu Deresi’ne ulaşım sağlayan yağmur suyu hattını büyük bakışlarla güçlendirildik. Kurtuluş Mahallesi’nde Akdeniz ve Halide Edip Adıvar sokakta yeni yağmur suyu hatları inşa ettik” diye konuştu

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu