GündemÇevreFatsaKültür-Sanat

Fatsa’da Gençleri Heyecanlandıran Dev Proje

Fatsa Belediyesi tarafından geleceğin teminatı gençlere yönelik çağın şartlarına uygun olarak projelendirilen Okçuluk Kamp Alanı projesinin temel atımı gerçekleştirildi.

Evkaf mahallesi Millet Bahçesi alanı yanında 1000 metrekarelik alan üzerinde kurulacak olan Okçuluk Kamp Alanı gençlerin yeni cazibe merkezi olacak. Okçuluk Kampı alanı içerisinde 265 metrekare idari kısım ve 570 metrekare okçuluk salonu bulunuyor. 265 metrekare idari kısım içerisinde ise 2 adet engelli soyunma odası, 2 adet engelli wc-duş, 1 adet eğitmen odası, 1 adet erkek öğrenci soyunma odası, wc, duş kabini, 1 adet kız öğrenci soyunma odası, wc ve duş kabini, 1 adet atölye odası, 1 adet depo, 1 adet teknik hacim odası, 1 adet pano odası bulunuyor. 570 metre karelik okçuluk salonu içerisinde de 456 metrekare 1.salon ve 114 metrekare 2.salon yer alıyor.

 

“Fatsa’yı Sporcu Şehri Yapacağız”

Son yıllarda gençlerin taleplerine yönelik yaptığı hizmetlerle bilinen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Okçuluk Kamp Alanımız şehrimize değer katacak, gençlerimizin merakla beklediği ve bizleri de heyecanlandıran bir proje olacak. Böylesine güzel bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 1000 metrekarelik alan üzerinde kurulacak olan Okçuluk Kamp Alanı gençlerimizin yeni cazibe merkezi olacak. İnşallah projemizi en kısa sürede bitirip bu merkezi yarınlarımızın umudu ve her şeyimiz olan kıymetli çocuklarımıza, gençlerimize ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Gönül belediyeciliği vizyonundan aldığımız ilhamla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu