GündemFatsa

FATSA’DA YENİ BİR ÇOCUK PARKI DAHA HİZMETE GİRDİ

Fatsa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ilçede aralıksız yaptığı çocuk oyun parkları ve yeşil alan çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kurtuluş mahallesinde bulunan Kurtuluş Anaokulu’nun bahçe düzenlemesini tamamlayarak, çocuklar için oyun parkını hizmete açtı.

İlçemize Çocuk Parkları Kazandırmaya Devam Ediyoruz”

Okul bahçesini çocuklara hazır hale getirdiklerini belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Fatsa Belediyesi olarak çocuk parkları yapmaya devam ediyoruz. Kurtuluş mahallesinde bulunan mevcut okulun bahçesine oyun parkımızı tamamlayarak çocuklarımızın hizmetine açtık.’’ dedi.

Fatsa Geleceğin Teminatı Olan Çocuklara Ayrı Bir Önem Veriyor

Geleceğin teminatı olan çocuklara ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Başkan Kibar, “İlçemize yeni çocuk parkları kazandırmaya devam ediyoruz. Fatsa’da başta çocuklar olmak üzere ailelerin yeni dinlenme alanlarına kavuşması için ekiplerimiz çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz bir yandan mevcut park ve yeşil alanların bakım ve onarımını üstlenirken diğer taraftan kente yeni çocuk oyun parkları da kazandırıyor. Yavrularımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen taleplere anında cevap verebilmek adına ekiplerimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu