GündemİlçelerÜnyeYaşam

FEHMİ CERRAHOĞLU DUALARLA UĞURLANDI!

Ünye’nin tanınmış esnaflarından işinsanı Fehmi Cerrahoğlu (88) son yolculuğuna uğurlandı.

Ünye Belediye eski Başkanı İsmail, Mehmet, merhum Halil, merhum Hüseyin, merhum Arslan ve merhum Dursun Cerrahoğlu’nun kardeşi, Zahiye Cerrahoğlu’nun eşi, Mimar İbrahim Cerrahoğlu, İsmail Cerrahoğlu, Doktor Zeliha Tahmazoğlu ve Zehra Gümüş kardeşlerin babaları, Doktor Mahmut Gümüş, Doktor İsmail Tahmazoğlu ve Ünye Belediyesi Strateji ve Geliştirme Müdürü Sibel Cerrahoğlu’nun kayınpederi Ünye’nin tanınmış esnaflarından manifaturacı- işinsanı Fehmi Cerrahoğlu (88) Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi’nde mide kanaması teşhisi konularak sevk edildiği İstanbul’da hastanede hayatını kaybetti.

Merhum Fehmi Cerrahoğlu’nun cenazesi 19 Nisan 2022 Salı günü Yalı mevkiindeki evinin önünde alınan helalliğin ardından Ünye Büyük Cami’ye getirildi. Öğle namazını takiben kılınan cenaze namazı sonrası Cerrahoğlu’nun cenazesi Saraçlı Mahallesi Fehmi Cerrahoğlu Camii yanındaki aile kabristanlığına defnedilerek son yolculuğuna uğurlandı.

Cerrahoğlu’nun cenazesine Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Ordu İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu ve Ünye Ticaret ve Sanayi odası Başkanı İrfan Akar, sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, daire amirleri katılarak Cerrahoğlu ailesine başsağlığı diledi.

Ünye’de ilkokul, cami, çeşme ve şadırvan bir çok hayratı bulunan Fehmi Cerrahoğlu, yaptığı hayırlarla bir çok insanın sevgisini kazandı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu