GündemYaşam

“Fidan Bizden Destek Sizden” Kampanyasında İlk Tır Yola Çıktı

Ünye Ziraat Odası’nın “Fidan bizden destek sizden” kampanyasıyla elde ettikleri gelir ile toplanan bir tır dolusu yardım deprem bölgesine ulaştırılmak için yola çıktı.

Ünye Ziraat Odasının geçtiğimiz günlerde verdiği kahvaltı programında basın aracılığı ile duyurdukları “ Fidan bizden destek sizden” kampanyasında konuşan Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman herkesi fidan almaya davet etmişti. Yapılan çağrı sonrası Ünyelilerden kampanyaya destek çığ gibi büyüdü.

Elde edilen gelirlerin deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak için hazırlanan yardım kolileri Ziraat Odası Başkanı ve çalışanları tarafından büyük bir titizlikle afet bölgesine gidecek olan tıra yerleştirdikten sonra afet bölgesine yolcu ettiler.

Başkan Sarıkahraman’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da “destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyorum” diyerek şu açıklamalara yer verdi;

 

“Fidan bizden destek sizden kampanyası ile satışını yaptığımız fidanlardan elde ettiğimiz gelir ile deprem bölgesine gitmek üzere bir tırımızı yola çıkarıyoruz.

Bu kampanyamıza destek olan tüm Ünyelilere ilgilerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Kampanyamız devam etmekte. Gerekli bütçe sağlanır sağlanmaz ikinci tırımızı da yola çıkarmayı diliyoruz. Depremzedelerin bizlere uzun süre ihtiyacı olduğunu bilerek ve desteğimizi sürdürmemiz gerektiğini unutmayalım.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu