Alp TvGündem

ADNAN MENDERES MTAL’DEN YILSONU FOTOĞRAF SERGİSİ

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fotoğrafçılık kulübünün yılsonu Karma Fotoğraf Sergisi çalışması ile beğeniye sunuldu. Okul Müdürü İsa Ünel, “ Fotoğrafçılık kulübümüzün Deniz Tuna hocamın katkılarıyla beraber güzel çalışmalar içerisinde oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“Sergide 111 Fotoğraf Yer Alıyor”

İngilizce Öğretmeni Deniz Tuna, “Sergimizin amacı öğrencimize bir farkındalık yaratmaktır. Çevreye, insanlara, doğaya sanatsal bir değerlerle bakmasını sağlıyoruz.  Öğretmenlerimizin ve öğrencilerin çektiği fotoğraf çalışmasında toplamda 111 fotoğraf yer alıyor. Güzel resimler için emeği geçen herkesi teşekkür ediyorum” dedi.

Okul öğrencisi Şehri Çamoğlu çektiği fotoğrafı şöyle dile getirdi: “Bu proje bende katkı sağladım. Deniz hocamın desteğiyle güzel resim çekmeyi öğrendim. Bu sergide benim 3 fotoğrafım yer aldı. Karma fotoğraf sergisinde benim bakış açım genellikle doğa resimleri oldu. Resim çekmeyi ve bakış açımda renkli görüntüler yer aldığı için çok mutluyum.”

Ruhun Gıdası Resim ve Müzik

Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Sedat Korkmaz ise,  Sergimizin içeriği çok kapsamlı çalışmalardan oluşuyor. Resimlere ses vererek anlamlandırmaya çalıştım. Bu projede benim tuzum olsun istedim. Sergiye katılım sağlayan ve emeği geçen hocalarımıza, öğrencilerimize teşekkür ediyorum” diye ifade etti.

Kurdeleyi kesen Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Okul Müdürü İsa Ünal, Ticaret Lisesi Mezunları ve Mensupları Dernek Başkanı ve Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, proje sorumlu Deniz Tuna ve okul öğretmenleri tarafından gerçekleşti.

Haber: Tuğçe Kaymak

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu