GündemSiyaset

Gazeteci Hamza Alp’ten Av. Mustafa Hamarat’a Ziyaret

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp’in Ankara’daki ziyaret duraklarından biri de Ünyeli siyasetçi, eski milletvekili Mustafa Hamarat oldu.

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı, 23. ve 24. Dönem Ordu Milletvekili ve birçok sosyal projede yer alarak başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Hamarat’ı çalışma ofisinde ziyaret eden Gazeteci Hamza Alp, Alp Medya Grubu’nun başkentteki faaliyetleri üzerine bilgiler aktardı.

Hamarat, Ünyeli bir yayın kuruluşunun Ankara’daki hemşehrileri de kucaklayan bir yapı ile yola çıkmasından dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek Alp Medya ailesine Hayırlı olsun” temennilerini iletti.

Gazeteci Hamza Alp, Ünyeli siyasetçiyi, Ankara Stüdyolarından yayınlanan Başkent Kulisi programına davet etti. Yoğun programlarından zaman bulduğu bir süreçte Ünyelilerle hasret gidermek ve sohbet adına daveti kabul edebileceğini belirten eski milletvekili, Ünye’ye her zaman özlem duyduklarını söyledi. Alp Medya vasıtasıyla hemşehrilerine selamlarını ileten Hamarat, memleketteki yatırım  ve hizmetleri hem bir Ünyeli vatandaş olarak hem de Ak Parti’nin bir ferdi olarak takip ettiklerini dile getirdi.

Alp ve Hamarat, Ünye ve bölge üzerine bir süre fikir alışverişinde bulunurken bu ziyarete ilişkin fotoğraf karesi ile günü tamamladılar.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu