GündemSiyaset

Gazeteci Hamza Alp’ten Milletvekili Yediyıldız’a Ziyaret!

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, Ankara stüdyolarından canlı yayın konuklarını almaya devam ediyor. Başkent’te bulunan Alp, buradaki Ordulu iş insanları ve siyasi isimleri de ziyaret ederek hem memleket üzerine sohbetlerini alıyor hem de canlı yayın için davette bulunuyor. Bu kapsamda Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız ile de bir araya gelen Gazeteci Hamza Alp, kendisiyle Ordu, Ünye ve bölge üzerine istişarelerde bulundu.

 

Milletvekilinin TBMM’deki çalışma ofisinde gerçekleşen ziyaret kapsamında 2023 seçimleri de konuşuldu. Milletvekili Yediyıldız, 20 yıldır güveni elden bırakmayan Ak Parti iktidarının her an seçime hazır olduğunu ve yatırımların eksilmemesi adına bu seçimden de başarı ile çıkacağını hedeflediğini söyledi.

Gazeteci Alp, milletvekili Şenel Yediyıldız’a, Alp Tv olarak Ankara’da bir ofis oluşturduklarını ve kendilerini stüdyoya davet ederek yerel ve genele ilişkin canlı yayın davetinde bulundu. Meclis programlarının yoğun olduğunu aktaran Yediyılıdız, fırsat bulduğu ilk fırsatta Alp Tv ekranlarından izleyicilerle buluşabileceğini kaydetti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu