GündemİlçelerSiyasetÜnye

Geri Çekilmek İçin Aday Olmadık!

GERİ ÇEKİLMEK İÇİN ADAY OLMADIK
Yeniden Refah Partisi Ünye Belediye Başkan Adayı Hayati Balcı, Alp Tv ekranlarında Gazeteci Hamza Alp’in sorularını yanıtladı. Balcı kamuoyundaki geri çekilecek gibi söylemlere cevaben konuşarak, “Ünye Refaha kavuşacak, biz geri çekilmek için aday olmadık” dedi.

Program sonrasında Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Mehmet Üstündağ da sohbete dahil olarak 31 Mart’tan sonra Ünye’de yaşanacak değişim rüzgarı üzerine istişarelerde bulundular.

Canlı yayında konuşan Belediye Başkan Adayı Hayati Balcı, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Ünye’miz 22 yılda 22 sıra geriye düşmüş gelişmişlik sıralamasında. Biz istiyoruz ki Ünye’miz ileriye gitsin. Benim tek hedefim Ünye’mize hizmet etmek. Kesinlikle çekilme gibi bir sürecim de yok. Biz geri çekilmek için aday olmadık. Allah nasip ederse 31 Mart seçimlerinde Ünye refaha kavuşacak, ahlaklı belediyeciliğe kavuşacak.

Bir ilçeyi yönetebilmek için illa iktidar partisinden olmak şart mı? 20 yıldır deniyoruz biz bunu, ya Yeni yüzler gelsin, ya da değişim olsun. Afedersiniz de ilçeyi satmayız yani. Ben doğdum büyüdüm buradayım. Ben Ünye’ye hizmet etmek istiyorum. Biz kendimizi biliyoruz, ne yapmamız gerektiğini de biliyoruz.” dedi.

WhatsApp Image 2024 03 11 at 22.19.08 1

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu