GündemOrdu

247 Kişiyi Tek Tek Dinledi

Vali Sonel, “Devletimizin Şefkatini Yöre İnsanımıza Göstermeye Gayret Ediyoruz”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günü düzenli olarak yaptığı “Halk Günü” buluşmasının devamını getirerek vatandaşlarla bir araya geldi.
Validen Vatadanşlara Yakın İlgi

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen “Halk Günü” buluşmasında, vatandaşların hatırını sorarak çay ve simit ikramında bulunan Vali Sonel, kimi zaman vatandaşların yanına oturdu, onlarla sohbette bulundu, kimi zaman da onlarla birlikte simit yedi, çay yudumladı.

Yaşlı, engeli olan, çocuklu aileler ile ilçelerden gelen vatandaşlara öncelik vererek bekletmeden sorunlarını, sıkıntılarını gideren, taleplerini yerine getiren Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” buluşmasına gelen vatandaşlarımızı mutlu bir şekilde evlerine uğurladı ve dualarını aldı.

Her hafta düzenli olarak yapılan “Halk Günü” buluşmasında, vatandaşların sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplerini dinlemeye özen gösterdiğinin altını çizen Vali Sonel, “Devlet olarak vatandaşlarımızın yanındayız. Her türlü sorunlarınızda kapımız sizlere açıktır. Bize ilettiğiniz sorun, şikayet ve isteklerinize, hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizleri buradan mutlu bir şekilde evinize uğurlamak, bizim de mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

241 vatandaşımızı dinleyerek gönüllerini alan, devletin şefkat elini bir kez daha gösteren Vali Tuncay Sonel’e vatandaşlar gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla teşekkür ettiler ve “Allah Sayın Valimizden razı olsun. Sorunlarımızı dinleyerek bizlere yardımcı oldu. Bizleri sevindirdi. Çok memnun olduk” diyerek, duygularını dile getirdiler.

1 2 6 1 1 8 1 5 3

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu